Popis produktu
Nástěnné podélné svítidlo obsahující LED diody, svícení nahoru dolu.
RED - dekorativní osvětlení do každého interiéru
Každý interiér je unikátní a vyžaduje individuální přístup při řešení ideálního osvětlení. Někam se hodí spíš klasika, jinde vyniknou především odvážné moderní kombinace materiálů, tvarů a barev. Katalog svítidel RED nabízí řešení osvětlení do každého interiéru.
Závěsná svítidla podle posledních trendů se hodí do jídelny, pracovny, ložnice i obývacího pokoje. Stropní svítidla jsou k dispozici hranatá, kulatá i lineární, ta s dostatečným IP krytím najdou své uplatnění zejména v koupelnách. Nástěnná svítidla různých typů jsou velmi oblíbená jako doplňkové osvětlení do koupelen, jídelen i na chodbu. Často se používají také vestavné bodovky, které jsou nenápadné a přitom výkonné. Umístit je můžete na strop i do stěny. K dispozici jsou také samostatná stínidla a různé další komponenty svítidel, stolní i stojací lampy.
Neváhejte kombinovat různé typy osvětlení, abyste dosáhli ve vašem interiéru dokonalého osvětlení. Světlo je ale důležité i venku, v katalogu svítidel RED proto najdete také venkovní svítidla nejrůznějších tvarů a typů – pojezdová, sloupková, nástěnná, stropní i dekorativní.
AULIX - přímý prodejce svítidel RED v ČR
Nástěnné svítidlo INTERIA LED nástěnná hliník 230V LED 6.5W, 3000K, 364lm - RED - DESIGN RENDL
Termín dodání: na dotaz
Nástěnné podélné svítidlo obsahující LED diody, svícení nahoru dolu.
Parametry
| Barva | hliník |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Kolekce | INTERIA |
| Patice | LED |
| Materiál | hliník |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Světelný tok | 364lm |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Napájecí napětí | 230V/600mA |
| Rozměry (V/Š/HL) | 5/30/2,2 |
| Výrobce | RED - DESIGN RENDL |
| 3D model | 3D model na vyžádání |
| Hloubka v mm | 22 |
| Výška v mm | 50 |
| Výkon | 6.5W |
| Max. příkon světelného zdroje | 6,5W |
| Šířka v mm | 300 |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
| Index podání barev | 80 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.