Popis produktu
Přímo zaměřené stojací lampy řady RUSTY přesvědčí nezvyklým rezavým vzhledem. Tato se dosahuje pomocí speciální chemické úpravy používané oceli FeCSi. Tím je svítidlo unikátní a je absolutní zvláštností při každé instalaci. Díky krytí IP55 je vhodné pro venkovní oblast. Volitelně jsou trn do země i spojovací box k bezpečnému elektrickému připojení k dispozici s kruhovým sloupkem svítidla. Svítidlo osazené výkonnou LED se připojuje přímo k síťovému napětí 230 V.
UKONČENA VÝROBA PATHLIGHT 70, LED venkovní stojací svítidlo, rezavě zbarvené, IP55, 3000K - BIG WHITE (SLV)
ZÁRUKA 5 LET
Přímo zaměřené stojací lampy řady RUSTY přesvědčí nezvyklým rezavým vzhledem. Tato se dosahuje pomocí speciální chemické úpravy používané oceli FeCSi. Tím je svítidlo unikátní a… Více
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Úhel záření | 90° |
| Životnost | 25000h |
| Index podání barev | 80 |
| Šířka v mm | 250 |
| Délka v mm | 150 |
| Ochrana IP | IP55 |
| Světelný tok | 400lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Výška v mm | 700 |
| Barva | rez |
| Výkon | 8,9W |
| Kolekce | RUSTY ® PATHLIGHT 70 |
| Hmotnost g | 22180 |
| Materiál | feCSi-ocel |
| Výrobce | SLV - BIG WHITE |
| Energetická účinnost | F |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.