Popis produktu
Stojací svítidlo, chrom, broušený hliník, K5 křišťály průhledné, stmívatelné, vypínač, dálkové ovládání, fixace barev, Ø200, V: 1160, LED 24W 230V, 1000lm, 3000K, RGB LED 12W 230V, změna barvy 3000-6000K
Stojací svítidlo ze série Pill zaujme svým vzhledem. Svítidlo je vyrobeno z chromu, hliníku a průhledných křišťálů K5. Barvu lze měnit a fixovat pomocí dálkového ovladače. Svítidlo se dvěma zkroucenými rameny má výšku 116cm a je stmívatelné. 24W LED zdroj svítí intenzitou 1000 lumenů s teplotou světla 3000 Kelvinů. Integrovaný 12W LED RGB zdroj svítí různými RGB barvami.
PILLA 67109-24S Stojací lampa - GLOBO
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Stojací svítidlo, chrom, broušený hliník, K5 křišťály průhledné, stmívatelné, vypínač, dálkové ovládání, fixace barev, Ø200, V: 1160, LED 24W 230V, 1000lm, 3000K, RGB LED 12W 230V… Více
Objednací číslo: GLO 67109-24S
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371385591
Parametry
| Výška v mm | 1160 |
| Změna barev RGB | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Průměr v mm | 200 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 1000lm |
| Teplota barvy světla | RGB+3000-6000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 24W |
| Výkon | 24W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | kov / křišťál K5 |
| Barva | chrom / průhledná |
| Kolekce | PILLA |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| U výrobce dostupných | 1 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.