Popis produktu
Závěsné svítidlo, kov šedý, sklo opál, vypínač, Ø330, V: 1200, bez žárovek 3xE27, max. 60W 230V
Klasické závěsné svítidlo má jednoduchý vzhled. Šedé kovové stínítko má průměr 33 cm. Ve spodní části je skleněný kryt, který tlumí světlo. Uprostřed svítidla se nachází tahový vypínač, pomocí kterého můžete zapnout a vypnout světlo. Svítidlo má tři objímky E27, díky kterým si můžete vybrat žárovky do 60W a určit si intenzitu a barvu světla.
PURA 15325G Závěsné svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Závěsné svítidlo, kov šedý, sklo opál, vypínač, Ø330, V: 1200, bez žárovek 3xE27, max. 60W 230VKlasické závěsné svítidlo má jednoduchý vzhled. Šedé kovové stínítko má průměr 33 cm… Více
Objednací číslo: GLO 15325G
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371377817
Parametry
| Výška v mm | 1200 |
| Průměr v mm | 330 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 180W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Barva | šedá / šedá |
| Kolekce | PURA |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Výrobce | GLOBO |
| Materiál | kov |
| U výrobce dostupných | 1 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.