Popis produktu
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP44, ŠxV: 120x200, AL: 175, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V
Moderní venkovní svítidlo s materiálovou kombinací antracitově zbarveného hliníku a opálového plastu. S ochranou IP44 je toto 20 cm vysoké svítidlo vhodné pro venkovní použití. S objímkou E27 si můžete vybrat světelný zdroj (max 60W) a tím i intenzitu a barvu světla. Doporučujeme LED žárovky kvůli úspoře energie a dlouhé životnosti.
SALLI 32101A Venkovní svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 3 ks
Termín dodání: 2 týdny
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP44, ŠxV: 120x200, AL: 175, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230VModerní venkovní svítidlo s materiálovou kombinací antracitově… Více
Objednací číslo: GLO 32101A
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371372683
Parametry
| Výška v mm | 200 |
| Šířka v mm | 120 |
| Ochrana IP | IP44 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva | antracit / opál |
| Kolekce | SALLI |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| U výrobce dostupných | 3 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.