Popis produktu
Závěsné svítidlo, mosaz, jantarové sklo, Ø 570, V:1360, bez žárovek 3xE27, max. 60W 230V.
Tato krásná tradiční závěsná lampa v starožitné mosazi modelové série Sassari je vyrobena ze skla v jantarové barvě. Klasika s rozměrem 57 x 136 cm visí na řetízkový závěsu. Objímky E27 (max.60W) umožňují výběr vhodného zdroje světla. Doporučujeme LED zdroje kvůli úspoře energie a životnosti. S jinými modely stejné série můžete doplnit vzhled vašeho interiéru.
SASSARI 6905-3 Závěsné svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Závěsné svítidlo, mosaz, jantarové sklo, Ø 570, V:1360, bez žárovek 3xE27, max. 60W 230V.Tato krásná tradiční závěsná lampa v starožitné mosazi modelové série Sassari je vyrobena… Více
Objednací číslo: GLO 6905-3
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371168521
Parametry
| Výška v mm | 1360 |
| Průměr v mm | 570 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 180W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov / sklo |
| Barva | mosaz / jantar |
| Kolekce | SASSARI |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Výrobce | GLOBO |
| U výrobce dostupných | 1 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.