Popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo se zlatým povrchem, Ø280, V: 1200, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V
Závěsné svítidlo ze série Selly Ø28cm se skvěle hodí do vašeho interiéru. Skládá se z elegantně zakřiveného skleněného stínítka zlaté barvy, které visí ze stropu na černém kabelu. Toto může být vybaveno žárovkou E27 dle vašeho výběru, což vám dává možnost individuálního určení barvy a jasu světla. Během montáže lze navíc výšku závěsného svítidlanastavit až na 120cm. Celkový obraz ve svém interiéru můžete doplnit dalšími položkami ze stejné série.
SELLY 15571HG Závěsné svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 2 ks
Termín dodání: 2 týdny
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo se zlatým povrchem, Ø280, V: 1200, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230VZávěsné svítidlo ze série Selly Ø28cm se skvěle hodí do vašeho interiéru.… Více
Objednací číslo: GLO 15571HG
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371428717
Parametry
| Výška v mm | 1200 |
| Průměr v mm | 280 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov / sklo |
| Barva | černá / zlatá |
| Kolekce | SELLY |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| U výrobce dostupných | 2 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.