WOFI – svítidla pro ten správný okamžik
Abyste se ve vašem interiéru cítili skutečně příjemně, potřebujete kolem sebe vytvořit tu správnou atmosféru. S tím vám pomohou především svítidla německé značky osvětlení WOFI. Tato firma nabízí praktická a především designově zajímavá svítidla. Ta vám vytvoří v interiéru originální doplněk a hra světla a stínu propůjčí vašim prostorám zcela nové akcenty. Firma WOFI klade důraz především na inovativní přístup a použití nových materiálů a moderních technologií při vývoji svítidel.
K modernímu životnímu stylu a bydlení patří odpovídající svítidla, vyzkoušejte některá závěsná svítidla, stropní svítidla, stolní lampy i designová nástěnná či spotová svítidla. Mezi oblíbené série patří svítidla v moderní zlaté barvě.
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel WOFI do ČR
Stojací lampa Etana LED 102W 7000lm 6000K + LED 14W 1000lm - WOFI
ZÁRUKA 5 LET
Parametry
| Výška v mm | 1800 |
| Šířka v mm | 400 |
| Délka v mm | 400 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 7000lm |
| Teplota barvy světla | 6000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 102W |
| Výkon | 102W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | antracit |
| Kolekce | ETANA |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | WOFI |
| Energetická účinnost | G |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.