Popis produktu
Hranaté stropní svítidlo Quadrata III je vyrobeno z umělé hmoty v šedém provedení, které se hodí pro montáž i do venkovních prostor díky ochrannému krytí IP 65, které chrání svítidlo před deštěm a vlhkem. Svítidlo disponuje LED světelným zdrojem.
UKONČENA VÝROBA - Stropní svítidlo Quadrata III 20W LED 4000K 1380lm šedá - LIGHT IMPRESSIONS
ZÁRUKA 5 LET
Hranaté stropní svítidlo Quadrata III je vyrobeno z umělé hmoty v šedém provedení, které se hodí pro montáž i do venkovních prostor díky ochrannému krytí IP 65, které chrání… Více
Parametry
| Okolní teplota | -20°C - +50°C |
| Spotřeba energie | 22 kWh/1000h |
| Hmotnost g | 2039 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Třída ochrany | II |
| Úhel záření | 115° |
| Životnost | 30000h |
| Vyměřený výkon | 22W |
| Počet světelných zdrojů | 144 |
| Napájecí napětí | 220-240V AC/50-60Hz |
| Patice | LED |
| Ochrana IP | IP65 |
| Teplota barvy světla | 4000K |
| Materiál | plast |
| Délka v mm | 400 |
| Světelný tok | 1380lm |
| Svítivost | 472cd |
| Včetně trafa | ano |
| Výkon | 21W |
| Max. příkon světelného zdroje | 21W |
| Šířka v mm | 400 |
| Výška v mm | 93 |
| Výrobce | LIGHT IMPRESSIONS |
| Energetická účinnost | G |
| Index podání barev | 80 |
| Barva | šedá |
| Počet sepnutí | 50000 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.