Stropní svítidlo SAGANTO 390114 - STARS OF LIGHT
Skladem u výrobce 4 ks
Termín dodání: 1 týden
Stropní svítidlo SAGANTOStropní svítidlo SAGANTO
Objednací číslo: EG 390114
Výrobce: STARSOFLIGHT
EAN: 9008606234202
Parametry
| Výška v mm | 220 |
| Hmotnost g | 921g |
| Průměr v mm | 475 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 25W |
| Výkon | 25W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | ocel |
| Barva | měď |
| Kolekce | SAGANTO |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | STARS OF LIGHT |
| U výrobce dostupných | 4 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.