Kód / označení výrobce: C084CL-15W3K-D-B-DE
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj o výkonu 15 W a dosahuje světelného toku 940 lm. Úzký vyzařovací úhel 24° zajišťuje koncentrovaný světelný kužel, který je vhodný pro akcentní osvětlení. Nastavitelná teplota chromatičnosti v rozmezí 2700-4000 K umožňuje přizpůsobit atmosféru prostoru od teplého až po neutrální bílé světlo. Vysoký index podání barev CRI 90 zaručuje kvalitní zobrazení barev nasvícených objektů. Svítidlo není stmívatelné.
Typické použití
Technické vlastnosti
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 940 lm
  • Teplota chromatičnosti: 2700-4000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Stupeň krytí: IP20
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Výška: 105 mm
  • Průměr: 100 mm
  • Třída ochrany: II
  • Životnost: 30 000 h
Stropní svítidlo Yin 2700-4000K 1x15W 24˚ C084CL-15W3K-D-B-DE - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
Skladem u výrobce 35 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Stropní svítidlo Yin 15W 2700-4000K, úzký vyzařovací úhel, černé provedeníStropní svítidlo s úzkým vyzařovacím úhlem 24° je určeno pro akcentní nasvícení v interiéru. Světelný… Více
Objednací číslo: M C084CL-15W3K-D-B-DE
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776162469
Parametry
Výška v mm 105
Třída ochrany II
Úhel záření 24°
Stmívatelné ne
Životnost 30000h
Hmotnost g 490
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 100
Ochrana IP IP20
Světelný tok 940lm
Teplota barvy světla 2700/4000K
Max. příkon světelného zdroje 15W
Výkon 15W