Kód / označení výrobce: TR007-1-12W3K-W-1
Design a konstrukce
Charakter světla
Svítidlo využívá integrovaný LED zdroj s příkonem 12 W a světelným tokem 830 lm. Teplá bílá barva světla (3000 K) vytváří příjemné prostředí vhodné pro dlouhodobý pobyt. Široký vyzařovací úhel 120° zajišťuje plošné nasvícení bez ostrých stínů, což je vhodné pro hlavní osvětlení místnosti. Vysoký index podání barev (CRI 90) je důležitý zejména v prostorech, kde záleží na přesném vnímání barev, například v kancelářích, galeriích nebo domácích pracovnách. Svítidlo není stmívatelné.
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 12 W
  • Světelný tok: 830 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá
  • Výška: 110 mm
  • Průměr: 85 mm
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Krytí: IP20
  • Třída ochrany: II
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Svítidlo do kolejnice ONDA 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 12W 120d TR007-1-12W3K-W-1 - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 166 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Bílé svítidlo do 1fázové kolejnice ONDA UNITY 3000K 12W, 120°Toto svítidlo je určeno pro 1fázové kolejnicové systémy UNITY a poskytuje rovnoměrné, měkké světlo s teplotou… Více
Objednací číslo: M TR007-1-12W3K-W-1
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776091585
Parametry
Výška v mm 110
Třída ochrany II
Úhel záření 120°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 344
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 85
Ochrana IP IP20
Světelný tok 830lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 12W
Výkon 12W