Kód / označení výrobce: TR007-1-18W3K-B-1
Design a konstrukce
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 18 W
  • Světelný tok: 1370 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 120°
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Výška: 110 mm
  • Průměr: 120 mm
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Krytí: IP20
  • Třída ochrany: II
  • Životnost: 50 000 h
  • Záruka: 5 let
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Svítidlo do kolejnice ONDA 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 18W 120d TR007-1-18W3K-B-1 - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Termín dodání: na dotaz
Přidat do košíku
Kolejnicové svítidlo ONDA pro 1fázový systém UNITY, 3000K, 18W, 120°Svítidlo ONDA je určeno pro 1fázové kolejnicové systémy UNITY a nabízí plošné, rovnoměrné osvětlení s příjemnou… Více
Objednací číslo: M TR007-1-18W3K-B-1
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776091639
Parametry
Výška v mm 110
Třída ochrany II
Úhel záření 120°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 578
Energetická účinnost F
Index podání barev 90
Průměr v mm 120
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1370lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 18W
Výkon 18W