Kód / označení výrobce: TR084-1-15W3K-D-B-DE
Design a konstrukce
Charakter světla
Typické použití
Orientační plocha osvětlení
Technické vlastnosti
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 1207 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Vyzařovací úhel: 24°
  • Materiál: hliník
  • Barva: černá
  • Výška: 136 mm
  • Průměr: 100 mm
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Krytí: IP20
  • Životnost: 30 000 h
  • Záruka: 5 let
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Svítidlo do kolejnice Yin 1-fázový kolejnicový systém UNITY 3000K 15W 24d TR084-1-15W3K-D-B-DE - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 43 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Kolejnicové svítidlo Yin pro 1fázový systém UNITY, 3000K, 15W, 24°Kolejnicové svítidlo Yin je určeno pro akcentní a směrové nasvícení v rámci 1fázového kolejnicového systému UNITY… Více
Objednací číslo: M TR084-1-15W3K-D-B-DE
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776162445
Parametry
Výška v mm 136
Třída ochrany II
Úhel záření 24°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 510
Energetická účinnost G
Index podání barev 90
Průměr v mm 100
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1207lm
Teplota barvy světla 2700/4000K
Max. příkon světelného zdroje 15W
Výkon 15W