Popis produktu
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, K5 křišťál, třpytivý efekt, reproduktor, ovládání mobilní aplikací, stmívatelné, dálkové ovládání, Ø600, V:61, LED 36W 230V, 2300lm, 1xRGB LED 3W 12V, změna barvy světla 3000-4500-6000K
Stropní svítidlo ze série TUNE zaujme svými funkcemi, designem a třpytivým efektem. Na opálově akrylovém skle jsou umístěny i křišťály K5. S průměrem 60 cm je vhodné i pro velké místnosti. Je vybaveno výkonným 5W reproduktorem, který přehrává hudbu ze smartphonu prostřednictvím připojení Bluetooth. Pomocí aplikace v smartphonu je možné ovládat barvu a jas světla. Svítidlo je dodáváno s dálkovým ovládáním. LED zdroj svítí intenzitou 2300 lumenů s teplotou světla od 3000-4500-6000 kelvinů.
TUNE 41341-36 Stropní svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, K5 křišťál, třpytivý efekt, reproduktor, ovládání mobilní aplikací, stmívatelné, dálkové ovládání, Ø600, V:61, LED 36W 230V, 2300lm,… Více
Objednací číslo: GLO 41341-36
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371379248
Parametry
| Výška v mm | 61 |
| Změna barev RGB | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Stmívatelné | ano |
| Průměr v mm | 600 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 2300lm |
| Teplota barvy světla | RGB+3000-6000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 36W |
| Výkon | 36W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | bílá / opál |
| Kolekce | TUNE |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| Materiál | kov / akrylát |
| U výrobce dostupných | 1 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.