Popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov, hliník černý matný, plast opál satinovaný, IP44, vypínač, ŠxV: 100x610, H: 62, včetně 1xLED 18W 230V, zdroj 2070lm, výstup 950lm, 3000K
Toto nástěnné svítidlo ze série Viggo je nádherným doplňkem vašeho interiéru. Skládá se z černé matné kovové desky, ke které je připevněn 61cm velký kartáčovaný hliníkový paprsek. Svítidlo má LED diody pokryté opálovým plastem, které poskytují 950lumenů světla s příjemnou barvou světla 3000K. Nástěnné svítidlo je navíc vybaveno přiloženým vypínačem, pomocí kterého jej lze snadno zapínat a vypínat. Celkový obraz ve vašem interiéru můžete doplnit několika modely ze stejné série.
VIGGO 41499B Nástěnné svítidlo - GLOBO
Skladem u výrobce 2 ks
Termín dodání: 2 týdny
Nástěnné svítidlo, kov, hliník černý matný, plast opál satinovaný, IP44, vypínač, ŠxV: 100x610, H: 62, včetně 1xLED 18W 230V, zdroj 2070lm, výstup 950lm, 3000KToto nástěnné… Více
Objednací číslo: GLO 41499B
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371423118
Parametry
| Výška v mm | 610 |
| Šířka v mm | 100 |
| Hloubka v mm | 62 |
| Ochrana IP | IP44 |
| Světelný tok | 950lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 18W |
| Výkon | 18W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva | černá / opál |
| Kolekce | VIGGO |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| U výrobce dostupných | 2 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.