Popis produktu
ZÁKLADNA JE VE VÝPRODEJI POUZE JAKO KOMPLET SE STÍNIDLEM LA 1006318X. Svítidlo je funkčně v pořádku. V některých případech může produkt vykazovat drobné známky opotřebení, které však nejsou důvodem k reklamaci
VÝPRODEJ VZORKU - MANA BASE WL PHASE nástěnné přisazené svítidlo antracit kulaté 15 W 800/820 lm 2700/3000 K CRI90 stmívatelné - BIG WHITE (SLV)
VYSTAVENO NA STUDIU ZÁRUKA 5 LET
Skladem 1 ks
ZÁKLADNA JE VE VÝPRODEJI POUZE JAKO KOMPLET SE STÍNIDLEM LA 1006318X. Svítidlo je funkčně v pořádku. V některých případech může produkt vykazovat drobné známky opotřebení, které… Více
Parametry
| Vystaveno na studiu | ano |
| Výška v mm | 90 |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 50000h |
| Hmotnost g | 500 |
| Průměr v mm | 100 |
| Ochrana IP | IP65 |
| Světelný tok | 820lm |
| Teplota barvy světla | 2700/3000K |
| Výkon | 15W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Proudové zatížení | 350mA |
| Materiál | hliník |
| Barva | antracit |
| Kolekce | MANA BASE |
| Výrobce | SLV - BIG WHITE |
| U výrobce dostupných | 109 ks |
| Energetická účinnost | E |
| Index podání barev | 90 |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.