Popis produktu
AMALIENBORG je klasické a stylové venkovní svítidlo. Tři odstíny rozptylují světlo a zároveň eliminují oslnění. Design by Horn
Pozinkovaná povrchová úprava činí svítidlo odolným vůči severskému klimatu. Pozinkovaná povrchová úprava činí svítidlo odolným vůči severskému klimatu. Pro pobřežní oblasti doporučujeme svítidla z pozinkované oceli. Je možné zakoupit základnu pro sloupové osvětlení vhodné pro tento produkt.
Venkovní sloupkové svítidlo Amalienborg 1x60W E27 galvanizovaná čirá - NORDLUX
AMALIENBORG je klasické a stylové venkovní svítidlo. Tři odstíny rozptylují světlo a zároveň eliminují oslnění. Design by Horn Pozinkovaná povrchová úprava činí svítidlo… Více
Parametry
| Výška v mm | 920 |
| Průměr stínidla v mm | 325 |
| Třída ochrany | II |
| Průměr v mm | 325 |
| Ochrana IP | IP54 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Kolekce | Amalienborg |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | NORDLUX |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva | galvanizovaná ocel / čirá |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.