Popis produktu
Venkovní stojací svítidlo Bronx E27, šedý hliník, IP54
Stojací venkovní svítidlo Bronx je určeno pro osvětlení exteriérových cest, vstupních prostor nebo zahradních ploch. Světlo je rozptýlené, díky integrovanému antireflexnímu rastru minimalizuje oslnění a omezuje světelné znečištění. Hlavní roli svítidla představuje orientační a bezpečnostní osvětlení v exteriéru.
Kód / označení výrobce: O576FL-01GR1
Design a konstrukce
Konstrukce svítidla je tvořena válcovým tělem z šedého hliníku, který zajišťuje vysokou odolnost vůči korozi. Optická část je chráněna sklem a doplněna antireflexním prvkem pro zvýšení vizuálního komfortu. Vrchní difuzor je vyroben z teplotně odolného plastu.
Charakter světla
Svítidlo využívá světelný zdroj s paticí E27 do maximálního výkonu 60 W. Světlo je směrováno do okolí a díky antireflexnímu rastru je příjemné pro oči a vhodné pro bezpečné nasvícení cest, chodníků nebo vstupních zón. Svítidlo není stmívatelné a je určeno především pro orientační a zónové osvětlení v exteriéru.
Typické použití
Bronx je vhodný pro instalaci podél zahradních cest, v okolí vstupů do budov, na parkových plochách nebo v rámci veřejných i soukromých exteriérů, kde je požadováno odolné a funkční orientační osvětlení s omezením světelného smogu.
Technické vlastnosti
- Materiál: hliník, sklo, teplotně odolný plast
- Barva: šedá
- Patice: E27 (1x)
- Maximální výkon: 60 W
- Krytí: IP54
- Třída ochrany: I
- Rozměry: výška 796 mm, šířka 108 mm, délka 108 mm, průměr 155 mm
- Provozní teplota: -40...+50°C
- Napětí: AC 220-240 V
- Hmotnost: 1,56 kg (netto)
- Záruka: 5 let
Maytoni – krásná svítidla z Německa
Toužíte-li po designových svítidlech, sáhněte po firmě Maytoni. Osvětlení od Maytoni kombinuje dobrý styl, jedinečný design, ideální proporce a nejvyšší kvalitu. Výrobce se snaží nejen o perfektní svítidla, ale i o příjemnou atmosféru pro úspěšné lidi s dobrým vkusem. V jejím zájmu je uspokojení všech potřeb zákazníka a široká škála produktů – od dekorativních po technické, pro každý interiér a každou zemi.
Maytoni má své vlastní designové studio. Spolupracují v něm s nejlepšími designéry, produktovými manažery, architekty a inženýry. Díky tomu jsou schopni vyslyšet požadavky každého trhu a vyvinout tak perfektní produkt pro každý region. Od náčrtu po mistrovské dílo – s perfektností do nejmenšího detailu.
Pro výrobu křišťálů používá Maytoni novou technologii s max. 0,009% obsahem olova. Jedná se o novou generaci tzv. nG-křišťálů. Inovativní technologie je založena na přimíchání 56 komponent ke křišťálové struktuře. Křišťály splňují všechna evropská nařízení ohledně bezpečnosti a šetrnosti k životnímu prostředí.
Svítidla jsou testována během všech výrobních kroků na skryté vady, bezchybný provoz a bezvadný vzhled. Všechny výrobky splňují kvalitativní a bezpečnostní standardy EU a prochází několikastupňovou kontrolou. Sortiment Maytoni dnes zahrnuje více než 2000 výrobků.
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Venkovní stojací svítidlo Bronx E27 60W IP54 šedý hliník sklo - MAYTONI
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 174 ks
Termín dodání: 2 týdny
Venkovní stojací svítidlo Bronx E27, šedý hliník, IP54Stojací venkovní svítidlo Bronx je určeno pro osvětlení exteriérových cest, vstupních prostor nebo zahradních ploch. Světlo… Více
Parametry
| Záruční doba | 5 let |
| Výška v mm | 796 |
| Hmotnost g | 1560 |
| Šířka v mm | 108 |
| Průměr v mm | 155 |
| Délka v mm | 108 |
| Ochrana IP | IP54 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | hliník |
| Barva | šedá |
| Kolekce | Bronx |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | MAYTONI |
| U výrobce dostupných | 174 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.