Kód / označení výrobce: DL043-01-15W2.7K-RD-WB-DE
Technické vlastnosti
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 750 lm
  • Teplota chromatičnosti: 2700 K
  • CRI: 90
  • Úhel vyzařování: 36°
  • Materiál: hliník
  • Barva: bílá/černá
  • Průměr: 85 mm
  • Výška: 63 mm
  • Průměr montážního otvoru: 75 mm
  • Montážní hloubka: 70 mm
  • Krytí: IP20
  • Třída ochrany: II
  • Napětí: AC 220-240 V
  • Nestmívatelné
  • Záruka: 3 roky
MaytoniMaytoni – krásná svítidla z Německa
AULIX - výhradní zástupce a přímý dovozce svítidel MAYTONI do ČR
Vestavné svítidlo Alfa LED 2700K 1x15W 36d DL043-01-15W2.7K-RD-WB-DE - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 41 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Vestavné LED svítidlo Alfa 15W 2700K, 36°, bílá/černáVestavné svítidlo s integrovaným LED zdrojem poskytuje teplé bílé světlo s vysokým podáním barev (CRI 90) a úhlem vyzařování… Více
Objednací číslo: M DL043-01-15W2.7K-RD-WB-DE
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776144717
Parametry
Výška v mm 63
Třída ochrany II
Úhel záření 36°
Stmívatelné ne
Hmotnost g 330
Energetická účinnost E
Index podání barev 90
Průměr v mm 85
Ochrana IP IP20
Světelný tok 750lm
Teplota barvy světla 2700K
Max. příkon světelného zdroje 15W
Výkon 15W