Kód / označení výrobce: DL043-01-15W3K-RD-WB
Design a konstrukce
Kruhové tělo svítidla je vyrobeno z hliníku a plastu v bílé povrchové úpravě. Součástí je integrované černé blendění, které spolu s dodávaným mřížkovým krytem výrazně omezuje oslnění. Konstrukce je určena pro zapuštěnou montáž do stropu, montážní otvor má průměr 75 mm a hloubku 70 mm.
Charakter světla
Typické použití
Technické vlastnosti
  • Výkon: 15 W
  • Světelný tok: 1050 lm
  • Teplota chromatičnosti: 3000 K
  • Index podání barev: CRI 90
  • Úhel vyzařování: 36°
  • Materiál: hliník a plast
  • Barva: bílá
  • Průměr svítidla: 85 mm
  • Výška: 63 mm
  • Průměr montážního otvoru: 75 mm
  • Hloubka montážního otvoru: 70 mm
  • Krytí: IP20
Vestavné svítidlo DL043-01-15W3K-RD-WB - MAYTONI
Garance nejnižší ceny
ZÁRUKA 5 LET
Skladem u výrobce 1 ks
Termín dodání: 2 týdny
Přidat do košíku
Vestavné LED svítidlo Alfa 15W 3000K s úhlem 36°, bíláVestavné svítidlo s integrovaným LED zdrojem o výkonu 15 W a teplotou chromatičnosti 3000 K poskytuje směrové světlo s úhlem… Více
Objednací číslo: M DL043-01-15W3K-RD-WB
Výrobce: MAYTONI
EAN: 4099776022091
Parametry
Záruční doba 5 let
Výška v mm 63
Úhel záření 36°
Hmotnost g 310
Index podání barev 90
Průměr v mm 85
Ochrana IP IP20
Světelný tok 1050lm
Teplota barvy světla 3000K
Max. příkon světelného zdroje 15W
Výkon 15W