04/24 Vic 22 3000K stropní svítidlo bílá - NORDLUX
Termín dodání: na dotaz
Parametry
| Výška v mm | 40 |
| Průměr stínidla v mm | 220 |
| Třída ochrany | II |
| Hmotnost g | 240 |
| Energetická účinnost | E |
| Šířka v mm | 220 |
| Průměr v mm | 220 |
| Délka v mm | 220 |
| Délka přívodního kabelu v mm | 150 |
| Ochrana IP | IP40 |
| Světelný tok | 1600lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | plast |
| Barva | bílá |
| Kolekce | Vic |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | NORDLUX |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.