Popis produktu
stropní svítidlo, Kardan, bez světel.zdroje, symetrické, 220-240V AC/50-60Hz, počet patic: 2, G12, 70W, 2x výklopné, litina hliníku, stříbrná matná, IP 20, délka: 372 mm, šířka: 211 mm, výška: 185 mm, mont.otvor délka: 345 mm, mont.otvor šířka: 185 mm, provozní teplota: -5°C - +40°C
UKONČENA VÝROBA Zápustné svítidlo Kardan G12 70W matná stříbrná - LIGHT IMPRESSIONS
ZÁRUKA 5 LET
stropní svítidlo, Kardan, bez světel.zdroje, symetrické, 220-240V AC/50-60Hz, počet patic: 2, G12, 70W, 2x výklopné, litina hliníku, stříbrná matná, IP 20, délka: 372 mm, šířka:… Více
Parametry
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Materiál | hliník |
| Patice | G12 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Výška v mm | 185 |
| Barva | stříbrná |
| Šířka v mm | 211 |
| Délka v mm | 372 |
| Hmotnost g | 2568 |
| Zápustná hloubka v mm | 185 |
| Včetně trafa | ne |
| Montážní otvor v mm | 345x185 |
| Max. příkon světelného zdroje | 70W |
| Výkon | 140W |
| Výrobce | LIGHT IMPRESSIONS |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Třída ochrany | I |
| Okolní teplota | -5 až 40 °C |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.