(jen balení 10 ks) Žárovka LED Frigo, patice E14, 2 W, 200 lm, 4000 K, úhel 180 °, rozměry 25 x 60 mm, životnost 15 000 h, CRI 80 - FANEUROPE
Parametry
| Výška v mm | 60 |
| Úhel záření | 180° |
| Energetická účinnost | F |
| Index podání barev | 80 |
| Průměr v mm | 25 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 200lm |
| Teplota barvy světla | 4000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 2W |
| Výkon | 2W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | plast / sklo |
| Barva | bílá |
| Kolekce | LUMYA |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | FANEUROPE |
| U výrobce dostupných | 1238 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.