Popis produktu
Nástěnné svítidlo Chimera (značka Corbett Lighting) je studie dynamického tvaru a kinetické energie. Svítidlo s třpytivými niklovými a křišťálovými střapci a čirým trubicovým sklem nese ručně vyrobený rám s atraktivním stříbrným povrchem Tranquility.
Závěsné svítidlo CHIMERA kov/sklo stříbrná/čirá E14 10x40W - HUDSON VALLEY (Corbettt)
Skladem u výrobce 4 ks
Termín dodání: 2 týdny
Nástěnné svítidlo Chimera (značka Corbett Lighting) je studie dynamického tvaru a kinetické energie. Svítidlo s třpytivými niklovými a křišťálovými střapci a čirým trubicovým… Více
Parametry
| Výška v mm | 3079.8 |
| Délka stínidla v mm | 927.1 |
| Průměr v mm | 647.7 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 400W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov/sklo |
| Barva | stříbrná |
| Kolekce | CHIMERA |
| Počet světelných zdrojů | 10 |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| Výroba na zakázku | ano |
| U výrobce dostupných | 4 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.