Závěsné svítidlo TIARA kov/ocel/křišťál bronz/čirá E14 7x40W - HUDSON VALLEY (Corbettt)
Skladem u výrobce 13 ks
Termín dodání: 2 týdny
Parametry
| Výška v mm | 2724.2 |
| Délka stínidla v mm | 552.5 |
| Průměr v mm | 654.1 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 280W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov/ocel/křišťál |
| Barva | bronz |
| Kolekce | TIARA |
| Počet světelných zdrojů | 7 |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| Výroba na zakázku | ano |
| U výrobce dostupných | 13 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.