Popis produktu
Stolní svítidlo, kov černý, mosaz, bez stínítka, vypínač, DxŠxV: 240x90x450, bez žárovek 2xE27, max. 60W 230V
Stolní svítidlo ze série Sarin je z černého kovu a mosazi. Má 2 zakřivené ramena. Výška svítidla je 45cm. S objímkami 2xE27 (max. 60W) máte možnost vybrat si vlastní světelný zdroj a tím si určit intenzitu a barvu světla. Doporučujeme LED zdroje pro jejich úsporu energie a dlouhou životnost. S jinými modely stejné série můžete doplnit vzhled vašeho interiéru.
UKONČENA VÝROBA SARINI 54003-2T Stolní lampa - GLOBO
Stolní svítidlo, kov černý, mosaz, bez stínítka, vypínač, DxŠxV: 240x90x450, bez žárovek 2xE27, max. 60W 230VStolní svítidlo ze série Sarin je z černého kovu a mosazi. Má 2… Více
Objednací číslo: GLO 54003-2T
Výrobce: GLOBO
EAN: 9007371372256
Parametry
| Výška v mm | 450 |
| Šířka v mm | 90 |
| Délka v mm | 240 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 120W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
| Kolekce | SARINI |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Výrobce | GLOBO |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
Máte dotaz k tomuto produktu? Neváhejte nás kontaktovat a my se Vám ozveme a rádi poradíme.
Zavolejte nám
Potřebujete poradit ihned?
Neváhejte zavolat, rádi Vám pomůžeme i telefonicky.